• Wpisów: 2
  • Średnio co: 2 lata
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 13:13
  • Licznik odwiedzin: 1 711 / 2293 dni
 
torres91
 
Torressowe marzenia. ♥: Blog został poświęcony Hiszpańskiemu piłkarzowi Fernado Torres'ie. Blog posiada dwie moderatorki, które na zmianę będą opisywały ciekawostki z życia Swojego idola jak i nawiązywało będzie do zwykłego ludzkiego życia.

1.jpg


NeymaroweDziecko/Dora/Torressowe marzenia. Pozdrawiamy. ♥

Fernando José Torres Sanz (ur. 20 marca 1984 w Madrycie) – Piłkarz występujący na pozycji napastnika, gracz Chelsea i reprezentacji Hiszpanii, z którą zdobył Mistrzostwo Świata 2010 i Mistrzostwo Europy 2008 i 2012.

2.jpg


Początkowo Hiszpan chciał być bramkarzem, na tej pozycji grał jego starszy brat. Mając siedem lat zaczął regularnie występować na pozycji napastnika w halowym zespole dziecięcym Mario’s Holland. Trzy lata później, w wieku 10 lat, trafił do Rayo 13, występującej w rozgrywkach drużyn składających się z jedenastu zawodników. Po sezonie, w którym strzelił 55 goli, Torres został jednym z trzech zawodników zespołu, którzy zostali wysłani na próbne testy do Atlético Madryt. Swoją grą zrobił wrażenie na skautach i w 1995, w wieku 11 lat, dołączył do klubu. Rok później Torres otrzymał ofertę przenosin do Realu Madryt, rywala Atlético, którą odrzucono, dobrze.

3.jpg


Przy­jaciel to ktoś, kto da­je Ci to­talną swo­bodę by­cia sobą.  

4.jpg


Rodzina jest jak złoto zdobyte na Mundialu - Rzecz najcenniejsza.

5.jpg


Piosenka, do której Fernando lubi potańczyć po wygranym meczu.
NeymaroweDziecko/Dora/Torressowe marzenia. Pozdrawiamy. ♥

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego